Barfi!Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur

barfi

Bollywood filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Geçen sene Kanal 7 de verilmeye başlayan hint dizileri bence Bollywood’a ve de Hindistan kültürüne olan ilgiyi,merakı arttırdı ülkemizde.

Öyle ki geçen sene Kanal 7 ”Bir Garip Aşk”ın başrol oyuncusu Barun Sobti’yi ülkemizde ve kanalında konuk etti.Tabii Sobti’nin ziyareti bize göre tam bir fiyaskoydu ya bu konu üzerinde pek durmayacağım.

Bugüne kadar hatırı sayılır miktarda Hint filmi seyretmişizdir kız kardeşler olarak bunlardan biri ise ”Barfi!Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur!”

Filmin başrolünde Ranbir Kapoor ,Priyanka Chopra gibi usta oyuncular var.İkisinin de oyunculukları rollerinin zorluğuna rağmen olağanüstüydü.Zaten iki oyuncu da Bollywood dünyasının tanınmış isimlerinden hatta Priyanka Bollywood ile yetinmeyip geçtiğimiz yıl Hollywood’a da EL ATMIŞTI!

Bu kısacık! bilgilendirme faslından sonra filme geçebiliriz sanırım!

Barfi, sağır ve dilsiz olarak doğmasına rağmen hayata pozitif yaklaşan haylaz bir karakter. Yaptığı haylazlıklar başını çok kere derde sokar. Yine böyle bir zamanda Shurti’ye ilk görüşte vurulur fakat Shurti nişanlıdır ve kısa bir süre içinde evlenecektir.Hikaye böyle başlasa da geldiği nokta bambaşka ve film gerçekten on numara beş yıldız// ayrıca imdb puanı da çok yüksek (8.2)

2 saat 31 dakika boyunca duygudan duyguya gireceğinize garanti verebilirim.Film izlerken bol bol gülüp,ağlayacabileceksiniz yani..

Barfi’yi izleyip izlememek konusunda hala kararsız kaldıysanız, Onediodaki ”Barfi!Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur” Filmini İzlemeniz İçin 10 Geçerli Sebep adlı içeriğe de göz atabilirsiniz!

More from kizkardeslerarasinda

Moda ve Spagetti

Moda ve Spagetti, çok eğlenceliydi. Künyesi ise şöyle: Yazar: Jackie Mallon Yayınevi:...
Read More

Hadi bir yorum yaz!