İnstagram Profilleri vol.1 | PsikojenBugün sizlerlen instagram hesaplarının dedikodusunu yapacağız.
Devamı gelsin derseniz yorumlarınızı bekliyoruz 😊

Oh iyi ki yedimciler!:

”Yediği her şeyi paylaşanlar” 

Hayır belki ben açım belki o yediğini alacak param yok belki öğrenci evinde gurbetteyim. Günah değil mi tamam güzel kabaran bir kek yapmışsındır hadi tarifini paylaşayım dersin onun yerine çağır bizi ikram et 🙂

Oh iyi ki doğurdurdumcular!

”Biricik,minicik bebelerini sürekli paylaşanlar’

En nefret ettiğimiz instagram profili…Çocuklarının yemek yerken,süt içerken,televizyon izlerken yok kar da oynarken ki fotoğraflarını paylaşıp açıklama kısımlarını onu veren Allah’a şükredici kelimelerle süslüyorlar!
Tamam şükretmek güzeldir. Allah aratmasın ama yeter azcık çiçek bilmem biraz böcek paylaşın hatta siz yaptığınız, yediğiniz yemekleri de paylaşabilirsiniz.
Çocuklarınızdan gına geldi hem nazar değer.
Bak fotoğrafların altına ”maşAllah deyin yavruma” yazınca da değer bizden söylemesi. Yazık şuncacık bebelere… Anlamıyoruz en değerliniz çocuğunuzu neden bu kadar teşhir ediyorsunuz?

Oh iyi ki özçekindimciler?!! 😀

Günde 3 öğün sabah-öğle-akşam bazen yatsıları da #iyigecelerözçekimi diye de paylaşır bu arkadaşlar. Tamam selfie güzel şey ama arada boydan falan fotoğrafınızı koyun kardeşim. Boyunuzu posunuzu görelim.
Endamınız yeter arkadaşlar çok sıkılmayın!

Oh iyi ki evlendimciler:

Nam-ı diğer ”pembik gelinler!”


Bu iyi ki evlendim profilleri, çeyiz hesabı açıp A101,Bim,English Home ucuzluklarından şu kadara şunu aldım bu kadara bundan aldım diyerek paylaşım yapan hesaplardan aldıkları sunum tabaklarıyla  kocişlerine kurdeleli sunumlar hazırlayan hesaplara dönüşen profillerdir..

Bu pembik gelinler;

English Home’dan aldığı iki parça eşya her paylaşımın da paylaşıp,etiketleyerek gönlümüzün sultanı, cebimizin dostu olan 3 buçukcu dükkanlardan hiç bahsetmezler.
Bu hesapların da bu kadar popüler olup,bu kadar takipçili olmaları da ayrı bir muamma ki zamanında bir iki tanesini bizim de takip etmişliğimiz var ”abi siz hayırdır?” resimlere subliminal mesaj felan mı yerleştiriyonuz?!

Tags from the story
,
More from kizkardeslerarasinda

Sürgün Çocuklar

Merhabalar, Tüyap Kitap Fuarı alışverişini yazmışken okumaya başlayıp yaklaşık 2 günde bitirdiğim...
Read More

44 Comments

Hadi bir yorum yaz!