Bilim Seferberliği

Merhaba herkese,

Bilim Seferberliği Nedir?
Çocuklara bilimi sevdirmek için YGA’nın başlattığı Milli Eğitim Bakanlığı’nın da desteklediği bir sosyal sorumluluk projesidir.


Proje kapsamında; Teknoloji ile imkan yetersizliği yüzünden tanışmamış 500 köy okulluna Bilim Seti ile buluşturmak.

Gönderilen sette el feneri, oda alarmı, okuma lambası gibi teknoljik aletlerin modülleri mevcut.
Set ile ayrıca öğretmenler online eğiitim platformuna dahil olup setteki modülleri öğrencilere daha rahat aktabilecek hale gelecek.

Yeterli bağış toplanınca seçilen ilçeye Fen Bilimleri ,Teknoloji ve Tasarım dersinde kullanılmak üzere 10 adet set ulaştırılıyor.

Ayrıca proje set gönderimi ile sınırlı kalmıyor Bilim Yarışması, Bilim Sergisi gibi birçok etkinlik ile öğrencilere teknoloji sevdiriliyor.

Anlayacağınız ülkemiz geleceği için çok çok güzel bir proje kendi adıma teknoloji ile büyüyüp,teknoloji ile gelişip ilerlemeye çok ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum . Projeyi sonuna kadar destekleyip yapanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

1 Çocuk için 20₺
10 Çocuk için 200₺
100 Çocuk için 2000₺
ya da Diğer ‘e tıklayıp gönlünüzden ne koparsa proje için destekte bulunabilirsiniz. (Havale yada Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.)
Ayrıca Kampanyalar kısmında TAV çalışanları, Doğa koleji öğrencileri, Yapı kredi şubeleri gibi kurumlar hatta bireysel kampanyalarla ‘doğum günü’ hediyesi olarak bağış topluyorlar.

DESTEK OL 🙂

Bilim Seferberliği ile ayrıntılı dökümana ulaşmak için tıklayınız


Tags from the story
More from kizkardeslerarasinda

Blogger Kimliğim | Psikojen

*Bloggerlığa Giriş Lisede en yakın arkadaşlarımla aynı sınıfta değildik. Teneffüste sınıflarına giderdim,...
Read More

Hadi bir yorum yaz!